Drivetech 4x4 80W Semi-Flexible Solar Panel - DT-SPF80-1
PRODUCT DETAILS
      • ETFE & Anti-crack film
      • Stainless Steel Eyelets
      • 4mm2 90cm cable with MC4
      • Max power voltage: 18.5V
      • Max power current: 4.38A
      • Open circuit voltage: 21.5V
      • Short circuit current: 4.87A
      • Panel size: 845 x 690 x 3mm
      Product Information
      Shipping & Returns
      Description
      PRODUCT DETAILS
          • ETFE & Anti-crack film
          • Stainless Steel Eyelets
          • 4mm2 90cm cable with MC4
          • Max power voltage: 18.5V
          • Max power current: 4.38A
          • Open circuit voltage: 21.5V
          • Short circuit current: 4.87A
          • Panel size: 845 x 690 x 3mm