INTERVOLT ELECTRONIC ISOLATOR 12V INTERVOLT 100A EBI12100A
PRODUCT DETAILS
INTERVOLT ELECTRONIC ISOLATOR 100AMP 12V
Model Nom. Voltage Input Voltage Continuous Rating Peak Rating
EBI12100A 12VDC 8 -17VDC 100 Amps @ 60°C 500 Amps – 5 Secs
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS